RU UK

Виконання проектів для ПАТ «ХПЗ»

Фахівцями нашої компанії для ПАТ «Харківський плитковий завод» був виконаний ряд проектів в сфері альтернативної енергетики.

В ході робіт на Харківському плитковому заводі компанія «Призма Енерджи Груп» виконала три проекти з освітлення:

  1. Освітлення території складу сировини підприємства

Першим проектом, який наша компанія виконала для ПАТ «ХПЗ» стало освітлення складу сировини. Нашими фахівцями була реалізована і введена в експлуатацію система автономного освітлення.

Схемне рішення було представлено 7-ма опорами освітлення зі змонтованими фотоелектричними панелями і встановленими LED світильниками, по два на кожній.

Шафи, використовувані в системі, виконані на базі антивандальних полімерних оболонок, в кожній передбачений клімат-контроль.

  1. Освітлення складу готової продукції підприємства

Другим проектом, який команда наших фахівців реалізувала для ПАТ «ХПЗ», стало впровадження освітлення на складі сировини в кінці 2016 року.

Схемне рішення схоже з попереднім: енергія накопичується в акумуляторній батареї, а перетворення енергії здійснюється за допомогою гібридного інвертора «Abi-Solar».

Освітлення території складу сировини Освітлення складу готової продукції
  1. Система автономного освітлення окружної дороги підприємства

У 2017 році наша компанія виконала ще один проект для підприємства – реалізувала і впровадила систему автономного освітлення окружної дороги Харківського плиткового заводу.

Схемне рішення третього проекту виглядає так: для освітлення частини дороги використовується автономна система, що складається з LED світильників на 10-ти опорах. При цьому енергія накопичується в акумуляторній PzS батареї, шафи, що використовуються в проекті, встановлені на майданчику.

Система автономного освітлення окружної дороги

У всіх системах освітлення, впроваджених на підприємстві, передбачено резервне живлення від енергомережі для безперебійної роботи.

Загальна річна економія від впровадження систем освітлення склала близько 95 %.