RU UK

Делегація «Призма Енерджи Груп» на заводі «Rittal» (Німеччина)

Представники компанії «Прима Енерджи Груп» у вересні 2018 року у складі європейської делегації відвідали завод «Rittal» (Німеччина).

У рамках співпраці з європейськими партнерами компанія «Rittal» – німецький виробник електричних шаф для промислових цілей – провела екскурсію по своєму заводу в Rittershausen (Німеччина) для представників європейських компаній. У число компаній-партнерів входить і «Призма Енерджи Груп», яку під час поїздки представив топ-менеджмент компанії: Олексій Прийдак і Даніїл Козій.

Д. Козій на заводі Rittal (Німеччина) Д. Козій на заводі Rittal

Фахівці Rittal провели детальну екскурсію по заводу, показавши власне виробництво, відділи логістики та маркетингу, а також інноваційний центр, у якому відбуваються сучасні розробки в дусі «Індустрії 4.0». Працюючи під гаслом «Досконала система», завод «Rittal» позиціонує себе як місце, в якому принципи «Індустрії 4.0» отримують поштовх до руху. Таким чином, партнери Rittal стають провідниками новітніх технологій в різних областях промисловості.

На заводі Rittal

На прикладі німецької компанії представники «Призма Енерджи Груп» самостійно переконалися в можливості та перспективності інтеграції технологій виробництва та мережевих комунікацій. Наша компанія активно співпрацює з «Rittal», що дозволяє команді «Призма Енерджи Груп» вже сьогодні впроваджувати німецькі інновації у власних проектах.

Завод Rittal (Німеччина)

Обладнання компанії Rittal

Обладнання на заводі Rittal

Обладнання - завод Rittal