RU UK

Фахівці «Призма Енерджи Груп» відвідали інноваційний центр Rittal

У рамках поїздки на завод Rittal (Німеччина) наші фахівці відвідали інноваційний центр, у якому відбуваються ключові розробки Rittal.

Інноваційний центр Rittal Данііл Козій у інноваційному центрі Rittal

Інноваційний центр Rittal – це підрозділ заводу, у якому за допомогою сучасних технологій розробляються передові ідеї, що відповідають філософії «Індустрії 4.0» у виробництві керуючих і розподільних пристроїв. Це свідчить про те, що в інноваційному центрі Rittal відбувається автоматизація виробництва і детальне опрацювання кожної ланки технологічного ланцюжка – від інженерного проектування техніки до монтажу системи.

Інноваційний центр Rittal (Німеччина) Rittal - Das System

У рамках візиту до інноваційного центру представники «Призма Енерджи Груп» – Олексій Прийдак і Даніїл Козій –  змогли побачити передові технологічні розробки центру. Також топ-менеджментом нашої компанії були вивчені сучасні інтелектуальні рішення щодо автоматизації проектування і виробництва в дії, які також були представлені в інноваційному центрі.

Будучи партнером заводу Rittal, компанія «Призма Енерджи Груп» має можливість вже сьогодні впроваджувати технології «Індустрії 4.0» при реалізації власних проектів.

Rittal - "Індустрія 4.0"

Обладнання у інноваційному центрі

Rittal - обладнання

Rittal - інноваційне обладнання

Розробки Rittal

Інновації у Rittal