RU UK

Гравірувальний верстат

Одним із основних напрямків нашої компанії є розробка і виготовлення обладнання розподілу електроенергії, шаф управління і шаф автоматизації.

Сьогодняшній ринок електрощитового виробництва вимагає безперервного вдосконалення пропонованих рішень поряд з оптимізацією витрат клієнта. Ситуація така, що типові рішення стають неконкурентоспроможними в силу своєї надмірності і нездатності адаптуватися до вимог клієнта. На сьогоднішній момент 90 % нашої продукції є індивідуальною розробкою. Безумовно, це накладає певні труднощі при виробництві такого обладнання.

Маркувальний принтер

Регулятор реактивної потужностіТому такі позиції як маркування електричних ланцюгів, маркування клем і апаратів, вказівні та паспортні таблички індивідуальні для кожного замовлення. «Призма Енерджи Груп» має в своєму розпорядженні парк верстатів і широкий спектр інструменту, що в повній мірі закриває питання внутрішніх потреб підприємства і наших клієнтів.

Так одним з найбільш затребуваних верстатів є промисловий маркувальний принтер. Принтер використовується для створення паспортних та вказівних табличок, а також для гравіювання мнемосхем.

Він здатний працювати з широким спектром матеріалів, призначених для нанесення будь-яких графічних елементів і тексту, тож навіть найвибагливіший клієнт залишиться задоволений.

Основним матеріалом для виготовлення табличок та друку мнемосхем є металізований пластик. Він не схильний до дії ультрафіолету і температур навколишнього середовища, легкий у використанні, являється міцним і довговічним матеріалом.