RU UK

Інновації в дії – презентація розробок «Rittal»

Під час поїздки на завод «Rittal» (Німеччина) фахівці «Призма Енерджи Груп» мали змогу спостерігати за роботою інноваційного центру, а також побачити роботизовані системи «Rittal» у дії.

Представники «Призма Енерджи Груп» у складі європейської делегації ознайомилися з технологічними новинками на заводі «Rittal» (Німеччина), фахівці якого вже півстоліття створюють інновації в області електророзподілу, контролю мікроклімату та IT-інфраструктури. Працюючи в дусі «Індустрії 4.0», фахівці Rittal пропонують сучасний підхід до розробок і технологічні рішення для промислових підприємств.

Для нашої делегації було проведено кілька презентацій новітніх розробок інноваційного центру «Rittal». Так під час екскурсії по німецькому заводу фахівці «Призма Енерджи Груп» мали можливість на власні очі спостерігати за роботою роботизованої системи (клеми).

Також у рамках екскурсії по інноваційному центру заводу фахівці «Rittal» показали одну зі своїх розробок – роботизовану систему, що виконує слюсарні роботи.

Компанія «Призма Енерджи Груп» рада співпраці з німецькими партнерами і можливості впроваджувати технології «Індустрії 4.0» у власних розробках.