RU UK

Компанія «Призма Енерджи Груп» взяла участь у виставці «EuroAGRO-2017»

З 28 по 30 листопада 2017 року у Львові відбулася міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2107», яка стала ще одним кроком до євроінтеграції України.

Виставка «EuroAGRO-2017» – другий спільний проект ЗАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів) і «TARGI KIELCE S.A.» (Polska, Kielce), метою якого є всебічний розвиток партнерських відносин в агросекторі Польщі та України. Польща належить до ТОП-10 країн за всіма показниками зовнішніх торгових відносин в сфері АПК з Україною. А досвід Польщі в євроінтеграції, реформуванні і адаптації польського АПК до норм і стандартів ЄС може служити для України зразком.

Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2107»

У виставці взяли участь більше 100 компаній, а також провідні експерти в галузі сільського господарства з України та Польщі. Офіційним партнером виставки «EuroAGRO-2017» була компанія «BASF», яка є одним зі світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин.

Виставка «EuroAGRO-2107» Міжнародна виставка «EuroAGRO-2107» EuroAGRO-2107

 

Учасники виставки продемонстрували свої новітні розробки, серед яких була і технологія автоматизації елеваторних комплексів Prisma GRANARY від «Призма Енерджи Груп». Проект був представлений керівником департаменту систем автоматизації компанії Призма.

Основне завдання «Prisma GRANARY» – це підвищення ефективності виробництва і технологічного процесу сушіння та зберігання зерна. Головна відмінність нашого програмного забезпечення – можливість оптимізації транспортних потоків елеваторного комплексу. Серед інших завдань, які вирішує ПО – автоматичне відстеження роботи обладнання і його відключення, якщо воно не задіяне в транспортних маршрутах. Крім того технологія «Prisma GRANARY» має ряд функцій по архівації даних, таких як журнал дій оператора, журнал аварій та облік відпрацьованих годин. Це дозволяє збільшити термін служби технологічного обладнання та значно збільшити ефективність виробництва.

Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі Презентація Smart Route на виставці

 

В рамках виставки також пройшла конференція на тему «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі», де гості мали можливість взяти участь в дискусіях і обговорити ряд актуальних питань в сфері в АПК.

Таким чином, виставка «EuroAGRO-2107» дозволила як гостям, так і її учасникам отримати широкий спектр корисної інформації і дала можливість ознайомитися з новими технологіями та інноваціями, представленими як українськими, так і польськими експонентами.