RU UK

Маркувальний верстат

Обслуговуючий персонал електрогосподарства будь-якого підприємства відповість, що якісне і грамотно складене маркування ланцюгів і апаратів є одним з основних умов зручності експлуатації.

Так і є. Складно знайти несправність в електроустановці, яка не має маркування ланцюгів або має маркування, що не збігається з експлуатаційною документацією.

Маркувальні верстати Розробка маркувальних верстатів Маркування ланцюгів

 

Кожен виріб «Призма Енерджи Груп» опрацьовано з урахуванням всіх вимог нормативної бази та зручності експлуатації. Маркування ланцюгів наноситься на термоусадочну трубку і маркування для клем за допомогою промислового принтера з термотрансферною печаттю THM виробництва «Weidmuller» (Німеччина).

Вбудована в принтер можливість різання і перфорації дозволяє розділяти безперервний матеріал по довжині. Це полегшує роботу, коли необхідне різання і пошук зон з позначеннями. Це пристрій відрізняється простотою експлуатації завдяки вбудованому індикатором стану і сенсорному екрану з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом на 27 мовах.

Розробка маркувального верстата

Номенклатура маркерів для проводів, кабелів і клемної техніки «Weidmuller» забезпечує технічні рішення для різних областей застосування. Не має значення звернулися ви до нас за допомогою в створенні комплексної системи автоматизації або вас цікавить виготовлення щитків освітлення, знайте, в будь-якому випадку ви отримуєте виріб з ергономічним, інтуїтивно зрозумілим, і що не менш важливо, стійким до зовнішнього впливу маркуванням.