RU UK

Модернізація АСУ елеватора в с. Джулинка

Ще одним проектом, над яким «Призма Енерджи Груп» працювала спільно з «Агросіті Інвест», став Джулинський елеватор у Вінницькій області.

У серпні 2017 року наша компанія завершила роботи на Джулинському елеваторі, у співпраці з групою компаній «Агросіті Інвест» був успішно реалізований проект з модернізації та введення додаткових механізмів в АСУ ТП елеваторного комплексу.

Роботи на Джулинському елеваторі (Вінницька область)«Агросіті Інвест» – це елеваторна компанія з іноземними інвестиціями і власною інфраструктурою. Початок діяльності компанії в 2010 році. На сьогоднішній день «Агросіті Інвест» динамічно розвивається, має в своєму арсеналі потужну виробничу базу та сучасний парк автотранспорту.

В рамках співпраці холдинг «Агросіті Інвест» і компанія «Призма Енерджи Груп» завершили два проекти: «Жмеринський елеватор» і «Джулинський елеватор». Для останнього фахівці нашої компанії виготовили шафи контролера і управління технологічними механізмами, а також на об’єкті були виконані електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи, які включили і поставку обладнання на об’єкт.

ТОВ «Джулинський елеватор» – високотехнологічне підприємство з обсягом зберігання 31 000 тонн зерна. Обсяги завантаження і вивантаження в свою чергу складають 2 000 тонн і 1 500 тонн на добу відповідно. Відвантаження здійснюється на залізничний та автотранспорт. Що стосується прийому, то на елеваторі діють дві незалежні лінії, призначені для прийому з автотранспорту, при цьому потужність кожної з них 100 тонн на годину.