RU UK

Модернізація АСУ крана козлового на ТОВ «Варіант»

Фахівці «Призма Енерджи Груп» виконали повну модернізацію системи електропостачання і системи управління крана козлового на ТОВ Фабрика «Варіант».

«Варіант» входить у виробничу корпорацію з п’яти підприємств, що займаються обробкою металу і виготовленням обладнання для його обробки і вже на протязі багатьох років працює на світовому ринку, тому дуже важливо, щоб устаткування відповідало світовим стандартам.

Тому для модернізації виробничого обладнання була обрана саме наша команда фахівців, яка виконала ряд робіт: замінила командоаппарат, замінила шафа силовий і системи безпеки крана. Модернізація повністю була виконана на техніці компанії «Schneider Electric», з якою «Призма Енерджи Груп» співпрацює вже давно.

Модернізація обладнання на «Варіант»

Можливі два режими роботи:

  1. Режим завдання швидкості, при якому максимальна допустима швидкість розраховується перетворювачем шляхом стрибкоподібного зміни швидкості;
  2. Режим обмеження струму, при якому максимальна дозволена швидкість та, яка дозволяє обмежити струм в руховому режимі тільки при підйомі вантажу. При цьому під час спуску робота завжди здійснюється в режимі завдання швидкості.