RU UK

Партнерство «Призма Енерджи Груп» та «Samsung Electronics Ukraine Company»

У 2017 році компанія «Призма Енерджи Груп» і компанія «Samsung Electronics Ukraine Company» підписала угоду про партнерство, яке дозволить впровадити новітні технології «Samsung» в області енергетики України

«Ця угода є результатом активного використання нашою компанією обладнання «Samsung» в проектах. Тепер партнерська угода дозволить нам максимально широко використовувати інноваційні продукти Samsung, що дуже важливо для України, з підтриманням оптимальної цінової політики для кінцевого замовника. Що також є гарантією якості рішень, які надає наша компанія», – говорить директор «Призма Енерджи Груп» Данило Козій.

Компанія «Samsung Electronics Ukraine Company» являється одним з представництв світового лідера в сфері виробництва напівпровідників, телекомунікаційного та цифрового медіа-обладнання, а також у сфері технологій цифрової конвергенції – «Samsung Electronics».

Більш ніж 20 років успіху компанії «Samsung Electronics Ukraine Company» на українському ринку електроніки підтверджує високу якість продукції, що випускається. Крім того, компанія «Samsung Electronics Ukraine Company» увійшла в трійку лідерів українського рейтингу «Best Companies for Leadership», який щорічно проводить авторитетна консалтингова компанія «HayGroup».