RU UK

Поставка електрообладнання на Жмеринський елеватор

Компанія «Призма Енерджи Груп» завершила роботи з постачання електрообладнання на ТОВ «Жмеринський елеватор», який розташований у Вінницькій області.

Поставка електрообладнання - Жмеринський елеватор

Наша компанія завершила поставку обладнання на ТОВ «Жмеринський елеватор» в м. Жмеринка. Обладнання, яке увійшло в поставку наведено нижче в таблиці.

Обладнання: Кількість:
Шафи розподілу електроенергії 36 штук
Шафи управління 18 штук
Пости місцевого управління 101 штука
Шинний міст на струм 2 500 А 2 штуки
Шинний міст на струм 10 000 А 4 штуки

 

Для установки на елеваторі використовувалося інноваційне обладнання, яке було зібрано з використанням техніки виробництва «Schneider Electric».

ТОВ «Жмеринський елеватор»За словами директора «Агросіті Інвест» Юрія Люшні, Жмеринський елеватор побудований у відповідь на зростаючі потреби виробників південного заходу України в потужностях по високоякісному зберіганню зерна. Я переконаний, що наш елеватор стане для них відправною точкою на шляху до світових ринків.

Жмеринський елеватор входить до складу найбільшої елеваторної мережі в Україні «Агросіті Інвест». Компанія спеціалізується на логістиці зернових культур і має в своїх активах 12 елеваторів, розташованих у всіх аграрних регіонах України.

Жмеринський елеватор – це не єдиний проект, над яким фахівці «Призма Енерджи Груп» працювали спільно з фахівцями «Агросіті Інвест».

Цей елеватор був побудований за 8 місяців і має ємність зберігання 40 тисяч тонн. За словами керівника «Агросіті Інвест», Жмеринський елеватор – найпотужніший в холдингу: 4 лінії приймання, які дозволяють забезпечити прийом культур в розмірі понад 5 тисяч тонн на добу, можливість відвантаження елеватора – 54 вагонів або повний склад.