RU UK

«Призма Енерджи Груп» – учасник виставки «Зернові технології»

Компанія «Призма Енерджи Груп» взяла участь в IX міжнародній виставці «Зернові технології», яка проходила з 19 по 21 лютого в Міжнародному виставковому центрі (Україна, м. Київ).

«Зернові технології» – спеціалізована виставка, метою якої є просування інновацій в агропромисловому бізнесі. В рамках виставки були представлені розробки провідних постачальників агропромислового обладнання – як українських, так і міжнародних. Організатором виставки є ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», співорганізатор – «IFWexpo Heidelberg GmbH».

«Призма Енерджи Груп» на виставці «Зернові технології»

Традиційно на виставці були представлені компанії, що пропонують технологічні рішення для агробізнесу, серед них – «Призма Енерджи Груп». Делегація нашої компанії презентувала інноваційні інженерно-програмні комплекси для сільського господарства – технології Prisma GRANARY і Prisma PreMIX.

Виставка стала платформою для діалогу між розробниками технологічних рішень для агробізнесу, керівниками сільськогосподарських підприємств і представниками владних структур. Насичена програма заходу дозволила нам представити власні розробки, обмінятися досвідом з представниками галузі, а також ознайомитися з тенденціями в розробці інженерно-програмних комплексів для сільськогосподарських підприємств.