RU UK

«Призма Енерджи Груп» на Весняному будівельному форумі

28-31 березня 2018 року у Львові пройшла XXXIII міжнародна виставка Весняний будівельний форум «БудЕКСПО весна» і X Спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах», в яких взяла участь наша компанія.

Весняний будівельний форум

Весняний Будівельний форум – це наймасштабніша подія Західної України, що об’єднала в собі всі основні напрямки галузі. На міжнародній виставці були продемонстровані нові досягнення від провідних виробників будівельної індустрії не тільки України, а й усього світу – був показаний весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об’єкта.

Організатором Форуму виступила компанія ПрАТ «Гал-ЕКСПО», яка вже не в перший раз проводить спеціалізовані будівельні заходи, які збирають фахівців будівельної сфери з України та Європи.

«Призма Енерджи Груп» на Весняному будівельному форумі (м. Львів) «Призма Енерджи Груп» на Весняному будівельному форумі у Львові «Призма Енерджи Груп» на будівельному форумі у Львові

Цього року у Форумі взяли участь 120 компаній, що представили всі можливості будівельного ринку, серед яких були:

  • найрізноманітніші покрівельні матеріали;
  • гіпсовінілові і сендвіч-панелі;
  • виробники металопластикових та дерев’яних вікон представили свої новинки;
  • облицювальні матеріали;
  • широкий вибір стінових блоків, газо і піноблоків, а також печі, каміни і димоходи;
  • енергозберігаючі технології та різноманітні нові розробки в галузі альтернативної енергетики.

В рамках Форуму відбулися конференції та тематичні заходи, які відвідали понад 500 осіб. Конференції проходили за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, також був проведено виїзне засідання, на якому розглядалися питання будівельної галузі та енергоефективності – на обговорення було винесено питання технології впровадження німецьких стандартів якості та використання енергоефективних технологій в сфері будівництва України.

Компанія «Призма Енерджи Груп» на будівельному форумі у Львові Будівельний форум у Львові Будівельний форум (м. Львів)

Особливу увагу було приділено питанню працевлаштування українських фахівців і запобігання їх виїзду на роботу за кордон.

Участь у Весняному Будівельному Форумі дозволило компаніям підтримати свій імідж, посиливши вплив на ринку, знайти нових клієнтів, продемонструвати весь спектр послуг і вивести на ринок нові товари.