RU UK

«Призма Енерджи Груп» відвідала виставку AGROTECH

Компанія «Призма Энерджи Групп» відвідала найбільшу виставку сільськогосподарської техніки в Польщі.

В цьому році з 16 по 18 березня в місті Кельце відбулася 24-а Міжнародна виставка сільськогосподарських технологій. AGROTECH – це найбільша міжнародна ярмарка – 11 залів, в яких представлені сучасні сільськогосподарські машини, інструменти та техніка для виробництва продукції рослинництва та тваринництва, також представлені всілякі добрива, корми та засоби для захисту рослин.

«Призма Енерджи Груп» на виставці AGROTECH «Призма Енерджи Груп» на виставці у Польщі

Свою продукцію на виставці представило близько 800 учасників з 24 країн світу. Серед країн-учасниць були Індія, Туреччина, Нідерланди, Ірландія, Італія, Словенія, Хорватія, Данія, Чехія, Германія, Франція, Австрія та ін. В іноземні делегації, які були присутні на виставці, входили власники ферм, підприємці сільськогосподарського сектора та представники крупних компаній.

В цьому році серед тематичних розділів були представлені наступні:

  • Трактори та енергоустановки
  • Техніка для обробки ґрунтів
  • Обладнання для харчової та переробної промисловості
  • Теплотехнічне обладнання
  • Спецтранспорт та транспортні системи
  • Техніка та обладнання для рослинництва та лісогосподарських робіт
Виставка AGROTECH Міжнародна виставка AGROTECH Виставка AGROTECH (Польща)

В рамках виставки в Польщі були проведені тематичні конференції, семінари та наради, експоненти у свою чергу на своїх виставочних стендах провели консультації, на яких відвідувачі могли отримати будь-яку інформацію в сільськогосподарській галузі.

Виставка AGROTECH дуже швидко стала однією з найпопулярніших і масштабних заходів в Польщі і зараз вона включає в себе найбільш повну пропозицію в галузі сільського господарства. На даний момент ярмарок приваблює увагу як великих корпорацій, так і представників невеликих ферм, захід також відвідує велика кількість спеціалістів даної галузі, які можуть не тільки ознайомитися з останніми новинками сільськогосподарських виробництв, але і знайти партнерів, завести ділові контакти.

24-та Міжнародна виставка AGROTECH (Польща) AGROTECH (Польща)