RU UK

Фотоелектрична станція для будинку

Фахівцями нашої компанії в минулому році була спроектована і введена в експлуатацію фотоелектрична станція для приватного будинку в м. Харків.

Об’єкт: Приватний будинок
Локалізація: м. Харків
Технічні показники: Потужність гібридної фотоелектричної станції – 5 кВт

 

Департаментом альтернативної енергетики компанії «Prisma Energy Group» в 2017 році була спроектована і введена в експлуатацію гібридна сонячна електростанція в приватному домоволодінні в Харкові по вул. Шевченко.

Встановлення фотоелектричної станції у будинку

Схемне рішення проекту представлено наступним чином:

Потужність гібридної фотоелектричної станції – 5 кВт. Ємність АКБ – 240 Ач. Станція має дозвіл на генерацію за «зеленим тарифом».

Алгоритм роботи станції. При наявності зовнішнього електропостачання інвертор працює в мережевому режимі. Необхідна потужність для потреб домоволодіння береться з панелей. Під час інтенсивної сонячної активності надлишки потужності генеруються в міську електромережу.

Установка гібридної фотоеклектричної станції Фотоелектрична станція для будинку Установка фотоелектричної станції у приватному будинку

 

Облік генерації здійснюється багатотарифним лічильником з GSM-передавачем.

У разі аварії в міській мережі, гібридна фотоелектрична станція переходить в автономний режим роботи. Електропостачання будинку здійснюється безпосередньо через інвертор з АКБ. Підзарядка АКБ виробляється за допомогою сонячних панелей.

Функція управління перемиканням покладено на шафу АВР (автоматичного введення резерву), зібраного на виробництві «Prisma Energy Group».