RU UK

Геліосистема для гостьового будинку

Фахівці нашої компанії завершили проект, в рамках якого була змонтована і введена в експлуатацію гелиосистема в приватному будинку.

Об’єкт: Приватний будинок
Локалізація: м. Харків
Технічні показники: Вакуумний колектор на 30 трубок

 

Департаментом альтернативної енергетики компанії «Призма Енерджи Груп», у 2017 році змонтована і введена в експлуатацію геліосистема для гарячого водопостачання гостьового будинку в приватному домоволодінні в Харкові по вул. Шевченко.

Схемне рішення проекту представлено наступним чином:

Геліосистема для гостьового будинку у м. ХарківГеліосистема складається з одного вакуумного колектора на 30 трубок і бака ГВП на 200 л.

У сонячну погоду геліосистема нагріває теплоносій і через теплообмінник передає тепло в бак гарячого водопостачання (ГВП) котеджу. Брак гарячої води компенсує газовий котел. При досягненні заданої максимальної температури ємності, 3-х ходовий електромагнітний клапан переводить теплоносій на прогрів басейну або в контур системи опалення будинку (на вибір замовника).

Безперебійне електроживлення забезпечує гібридна сонячна електростанція, поставка і запуск якої здійснено також фахівцями «Призма Енерджи Груп».