RU UK

Харківська спеціальна ЗОШ інтернат I-III ступенів №6

У листопаді-грудні 2017 року нашою компанією був реалізований проект з реконструкції теплового пункту для школи-інтернат в м. Харків.

Об’єкт: Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів №6
Локалізація: Харківська область, м. Харків
Технічні показники: АСУ S2P-4, регулятор температури «ОВЕН» ТРМ212-H.PP

 

В рамках проекту для Харківської школи-інтернату компанія «Призма Енерджи Груп» виконала комплекс робіт, який полягав в повній реконструкції теплопункту – була здійснена заміна старого, з елеваторами в якості приладів регулювання температури, на систему опалення.

В якості насосів були застосовані високоефективні насоси «Sprut», в якості регулюючої арматури – триходовий змішувальний клапан HFE-3 DN50 з приводом AMB 162 компанії «Danfoss».

Схема теплового вузла

 

В якості автоматики застосовувалася система S2P-4 компанії ТОВ «Прома-Україна» і регулятор температури «ОВЕН» ТРМ212-H.PP з відповідними датчиками температури.

Фахівцями нашої компанії були проведені всі пусконалагоджувальні роботи в найкоротші терміни в умовах низьких температур і необхідності забезпечення в будівлі школи нормальних температур.

Термін окупності витрат склав 1,5 року. При цьому економія після впровадження реконструйованої системи за один опалювальний сезон склала приблизно 200 тисяч гривень.