RU UK

Ланнівський елеватор

У Полтавській області в селі Ланна в кінці 2017 року введено в експлуатацію новий сучасний елеваторний комплекс.

Об’єкт: Ланнівський елеватор
Локалізація: Полтавська область, Карлівський район, с. Ланна
Технічні показники: Обсяг одночасного зберігання – 120 тис. тонн

 

Ланнівський елеватор

«Призма Енерджи Груп» спільно з компанією «Дема» (м. Дніпро) виконала весь комплекс робіт по організації автоматизованої системи управління, а саме:

В обсяг поставки увійшли:

  • Шафи управління і розподілу – 21 штука
  • Пости кнопкові – 112 штук
  • Комплектна трансформаторна підстанція потужністю 630 кВА на базі сухого трансформатора
  • Автоматизоване робоче місце оператора
Шафи управління і розподілу Шафи управління

Завдяки злагодженій роботі фахівців «Призма Енерджи Груп», спеціалізованої електромонтажної компанії «Дема» і технічних служб замовника проект був реалізований у встановлені терміни і з високим рівнем якості, за що ми висловлюємо свою подяку.

Окремо хочеться відзначити створення системи промислової автоматизації елеватором. Комплексна АСУ елеватора виконана на базі сучасного контролера «Modicon M340» виробництва «Schneider Electric».

Ланнівський елеваторний комплекс

Впроваджена спеціалізована програма управлінням елеватором – Prisma GRANARY Ver.2017 – включає в себе всі останні досягнення в галузі управління зерносховищем. Комплексна АСУ враховує всі необхідні вимоги системи безпеки і економічності такі як облік напрацювання мотогодин, автоматичне блокування по культурам (захист від змішування культур), розширений журнал дій оператора і журнал подій/аварій, виключення простою обладнання при роботі на холостому ходу, можливість вибору критеріїв економічності т. д.

Технічні засоби комплексної АСУ допускають можливість функціонального розширення та адаптації до змін в технологічному процесі.

Поставки обладнання Устаткування для Ланнівського елеватора Будівництво Ланнівського елеватора

При розробці спеціалізованої програми використовувався блоковий метод програмування, що відповідає стандарту МЕК 1131-3. В роботі використовувалися тільки ліцензійне програмне забезпечення виробництва «Schneider Electric» – «Vijeo Citect» і «Unity Pro».

АСУ для Ланнівського елеватора