RU UK

Окружна дорога ПАТ «ХПЗ»

Наша компанія впровадила систему автономного освітлення окружної дороги на підприємстві ПАТ «Харківський плитковий завод».

Об’єкт: ПАТ «Харківський плитковий завод»
Локалізація: Харківська область, Харків
Технічні показники: 10 опор освітлення, LED світильники по 36 Вт кожен

 

У 2017 році компанією «Призма Енерджи Груп» був реалізований і введений в експлуатацію третій за рахунком проект з освітлення, в цей раз роботи велися на Харківському плитковому заводі – була впроваджена система автономного освітлення окружної дороги.

Prisma Energy Group - окружна дорога ПАТ «ХПЗ»

Окружна дорога ПАТ «ХПЗ» - Prisma Energy Group

Схемне рішення було представлене в такий спосіб:

Частина окружної дороги освітлена автономною системою на базі 10-ти опор освітлення, на яких встановлені по два LED світильника потужністю 36 Вт кожен. На кожній з опор змонтована фотоелектрична панель 260 Вт.

Накопичення енергії відбувається в акумуляторній PzS батареї. Шафи з інвертором і акумуляторами встановлені безпосередньо на майданчику. В якості інвертора застосований гібридний інвертор виробництва «Abi-Solar». Застосовувані шафи – полімерні антивандальні оболонки від заводу «Apator». У всіх оболонках передбачений клімат-контроль.

Для безперебійної роботи системи освітлення передбачено резервне живлення від енергомережі заводу напругою 220 В змінного струму. Річна економія від впровадження системи складає близько 95 %.