RU UK

Освітлення складу сировини ПАТ «ХПЗ»

Фахівцями департаменту альтернативної енергетики компанії «Призма Енерджи Груп» була реалізована і введена в експлуатацію система автономного освітлення складу сировини на ПАТ «Харківський плитковий завод».

Об’єкт:  ПАТ «ХПЗ»
Локалізація: Харківська область, Харків
Технічні показники: 7 опор освітлення з LED світильниками

 

У 2016 році нашими фахівцями був реалізований проект для Харківського плиткового заводу, в рамках якого була введена в експлуатацію система незалежного автономного освітлення для складу.

Освітлення складу сировини

Схемне рішення було представлене в такий спосіб:

Для освітлення складу сировини використовуються 7 опір освітлення, на яких встановлені по два LED світильника потужністю 60 Вт кожен. На кожній з опор змонтована фотоелектрична панель 260 Вт.

Накопичення енергії здійснюється в акумуляторній батареї типу PzS, яка встановлена ​​безпосередньо на майданчику. Перетворення енергії здійснюється за допомогою гібридного інвертора «Abi-Solar». Шафи виконані на базі антивандальних полімерних оболонок польського виробника. У шафах передбачений клімат-контроль.

Система передбачає наявність аварійного живлення від енергосистеми заводу напругою 220 В змінного струму. Енергоефективність системи становить близько 95 %.

Освітлення складу сировини влітку Освітлення складу сировини взимку