RU UK

Рекомендаційні листи, отримані «Призма Енерджи Груп»

За час роботи наша компанія виконала велику кількість проектів як для промислових підприємств, так і для приватних будинків, по завершенню яких нами були отримані рекомендаційні листи від Замовників.

ТОВ «Ланнівська МТС» - відгукКомпанією «Призма Енерджи Груп» було отримано рекомендаційний лист від «Ланнівської МТС», для якої нашими фахівцями був виконаний комплекс робіт: було виготовлено обладнання та виконано його поставку на земельну ділянку, також було розроблено спеціалізоване програмне забезпечення для об’єкта і виконані всі пусконалагоджувальні роботи.

Незважаючи на стислі терміни реалізації проекту, команда фахівців виконала всі роботи вчасно та якісно. Компанією ТОВ «Ланнівська МТС» була відзначена висока кваліфікація і відповідальність наших фахівців.

 

 

 

 

 

ПрАТ «НВО Дніпропрес» - відгукЩе однією компанією, яка відзначила кваліфікацію нашого персоналу, зокрема інженерного і керуючого, стала НВО «Дніпропрес», для якої «Призма Енерджи Груп» завершила проект «Розробка робочого проекту електропостачання системи управління і програмного забезпечення системи управління насосами насосно-акумуляторної станції в приміщенні ковальсько-термічного цеху».

У рекомендаційному листі було також відзначено, що всі прохання Замовника були взяті до уваги фахівцями нашої компанії і виконані, а всі роботи закінчені в обумовлені терміни і в повному обсязі.

 

 

 

 

 

"Авіс Україна" - відгукКомпанія «Авіс-Україна» в своєму рекомендаційному листі також підтвердила відповідальність і надійність нашої компанії.

Для даного підприємства фахівцями нашої компанії було запропоновано рішення по розпаралелюванню процесів дозування компонентів, які дозволили підвищити продуктивність комбікормового виробництва на 40%.

 

 

 

 

 

 

Компанія «Призма Енерджи Груп» є відповідальним і надійним партнером, чому свідчать рекомендації від наших Замовників. Всі роботи наші фахівці виконують вчасно і якісно, ​​що підтверджується великою кількістю успішно реалізованих і зданих в термін проектів.