RU UK

Сонячні електростанції

Авіація, медицина, електропостачання будівель і населених пунктів, транспортні магістралі, дослідження космосу, автомобілебудування та портативна електроніка – це лише частина напрямків, в яких задіяна сонячна енергія.Тому частка енергії, яку виробляють сонячні електростанції, подвоюється з кожним роком. І в найближчі роки ця тенденція буде спостерігатися в усіх галузях життєдіяльності людини.

Сонячна енергетика дозволяє використовувати невичерпне, за мірками людини, джерело колосальної енергії – Сонце.

Prisma Energy Group - cонячні електростанції

Сонячні електростанції та переваги сонячної енергетики:

Рентабельність та економічність

Рушійною силою розвитку фотовольтаїчних систем (PVS – photovoltaic systems) є робота над їх постійним поліпшенням. Сучасні PVS гарантують економічну стійкість та рентабельність технології вироблення електроенергії. Вони зробили Сонце першокласним джерелом чистої та відновлюваної енергії, який вносить істотний внесок у скорочення викидів вуглекислого газу і створення екологічної стійкості вироблення енергії.

Безшумність та екологічність

Фотоелементи, задіяні в сонячних модулях і панелях, безшумні, не містять горючих речовин і не виділяють забруднень. Також у них немає рухомих частин, тому вони вимагають незначного обслуговування протягом тривалого терміну служби. Більш того, сонячні електростанції (СЕС) мають переваги над електростанціями, що працюють на інших поновлюваних джерелах енергії, такими як енергія вітру і води, які покладаються на турбіни, вони гучні та схильні до поломок.

Сонячні електростанції – універсальність і зручність

Ще одна незаперечна перевага PV-систем генерації полягає в їх універсальності і зручності застосування. Вони можуть використовуватися в автономних програмах і встановлюватися в місцях, які технологічно важко і неекономно забезпечити традиційної енергією. Беручи до уваги постійне зростання енергоспоживання, і відповідно, виникнення вимушеної модернізації і перебудовування електростанцій для забезпечення попиту, сонячна енергетика також є найбільш виграшною – сонячні батареї можуть бути встановлені розподіллено, і збільшення потужності СЕС згодом вирішується простим додаванням кількох осередків.

Prisma Energy Group - сонячні батареї Prisma Energy Group - переваги сонячної енергетики

Навіть основна критика щодо сонячної енергії – її первісна вартість – більше не є вагомим аргументом. Згідно з дослідженнями експертів з Міністерства енергетики США (Energy Efficiency and Renewable Energy Division of the U.S. Department of Energy) окупність енергії фотоелектричних систем, встановлених на даху, оцінюється терміном на чотири роки до 30 років служби такої системи. Також бралося до уваги, що вироблення енергії таким чином ніяк не позначається на забрудненні навколишнього середовища, викиді парникових газів і виснаженні природних ресурсів.

«Призма Енерджи Груп» допоможе вам використовувати енергію Сонця з ефективністю: максимально збільшити прибутковість, експлуатаційні та екологічні переваги, і підвищити кількість вироблюваної електроенергії. Ми належним чином підберемо елементи PV-систем, гарантуючи ідеальну роботу сонячних панелей та інверторів.

Спершу таке завдання може здатися простим, але принципи, які слідують з класичної конфігурації одного централізованого джерела живлення, тут не застосовні. Створення системи електропостачання на основі фотовольтаїчної архітектури повинно в себе включати:

  • PV-модулі, що перетворюють сонячне світло в потужність постійного струму;
  • Пристрої захисту, контролю та відключення постійного струму;
  • Інвертори для перетворення постійної напруги в змінну і підключення до електричних мереж;
  • Пристрої захисту, управління і відключення змінного струму;
  • Пристрої вимірювання потужності та енергії змінного струму.

Тому ми пропонуємо вам унікальну можливість: примкнути до загальносвітової тенденції і використовувати енергію майбутнього – енергію Сонця – вже сьогодні.

Сонячні електростанції -модулі Prisma Energy Group Сонячні електростанції - Prisma Energy Group