RU UK

Монтаж зарядних станцій «Schneider Electric» для електромобілів

Монтаж зарядних станцій
В Україні монтаж зарядних станцій здійснює всього декілька сертифікованих згідно з європейським стандартом компаній.

У Харкові тільки наша компанія виконує монтаж зарядних станцій і видає індивідуальний сертифікат відповідно до стандарту Z.E. READY .

Ми монтуємо станції як суспільного, так і приватного користування, в тому числі із застосуванням сонячних батарей:

  • Зарядні станції для будь-яких паркувальних просторів: офісів, готелів, супермаркетів тощо;
  • Станції швидкої зарядки для громадського використання;
  • Зарядні станції для будинку або персонального використання. Станції мають міцну конструкцію і стійкі до погодних впливів. Це робить їх придатними не тільки для розміщення всередині будинку, але й на вулиці;
  • Керовані зарядні станції для інтелектуальної зарядки. Підходять для напівсуспільною парковок, комплексів і т.д. Ведуть облік електроенергії з прив’язкою до конкретного користувача, дозволяючи вам виставляти рахунки на оплату і складати звіти. Це зробить обслуговування зарядної станції набагато простіше.

Зарядні станції

Довіривши монтаж зарядної станції нашим фахівцям, ви отримаєте індивідуальний сертифікат на вашу станцію згідно зі стандартом Z.E. READY.

Зарядні станції

Зарядна станція, також називають обладнанням для електроживлення електромобілів або ж зарядним пристроєм для електромобілів. Конструкція якої схожа з конструкцією бензонасоса для звичайних видів палива.

Зарядні станції для електромобілів повинні забезпечувати не тільки зручну зарядку, але і бути безпечними для людей і електромобілів. Ми забезпечуємо захист від наслідків електричних аварій, а саме: коротких замикань і витікання струму. Наші зарядні станції сконструйовані для подачі високої потужності протягом тривалого часу з максимальною безпекою.

Сучасні акумулятори для електромобілів заряджаються тільки постійним струмом. Однак, більшість повністю електричних моделей автомобілів мають вбудований перетворювач. Таким чином, вони можуть приймати як постійний, так змінний струм. Це дає можливість підключати їх до стандартної домашньої електричної мережі змінного струму. В середньому, електромобіль споживає всього кілька кіловат-годин електроенергії на день. Для зарядки від домашньої мережі ця витрата цілком прийнятна.

Для більш інтенсивної зарядки, необхідні вбудовані у зарядну станцію перетворювачі. Такі зарядні пристрої вимагають більш потужні перетворювачі змінного в постійний струм, ніж є в автомобілі. Зарядка постійним струмом забезпечується потужним зарядним пристроєм і подається в автомобіль. Здійснюється це або від електромережі, або від батарей сонячних електростанцій.