RU UK

Співпраця «Призма Енерджи Груп» і «ВМ Україна»

Як показує практика, успіх справи багато в чому залежить від однодумців, з якими ти вирішуєш поставлені завдання. Так співпрацю ТОВ «Призма Енерджи Груп» і ТОВ «ВМ Україна» (Weidmuller) з усією впевненістю можна вважати успішною.

Співпраця «Призма Енерджи Груп» і «ВМ Україна»

В рамках проведення «XV Міжнародної спеціалізованої виставки (м. Київ)» компанія «ВМ Україна» була організатором зустрічі представників енергетичного ринку, постачальників інженерних послуг і виробників електрощитового обладнання і систем автоматизації технологічних процесів.

XV Міжнародна спеціалізована виставка

Компанія «ВМ Україна» є провідним світовим розробником і виробником рішень в області передачі, обробки і перетворення сигналів, даних і електроенергії. Більш того «ВМ Україна», крім свого основного напряму – представництво Weidmuller GmbH, також є офіційним представником таких світових компаній як Conductix Wampfler GmbH, Bernstein AG, FrigorTec GmbH, Delcon Ltd, AUER Signal GmbH, Lm-Therm Elektronik AG, LUMEL SA, MESKOTEX, Nexans, Novkabel AD в Україні.

«Призма Енерджи Груп» співпрацює з «ВМ Україна» в області поставок клемної та релейної техніки, а також промислового маркування ланцюгів і апаратів.

Співпраця компаній «Призма Енерджи Груп» і «ВМ Україна» (Weidmuller)

Ми приносимо свою подяку організаторам даного заходу, і зокрема Іоненко Ярославу, за грамотно проведені переговори зі своїми партнерами, надану можливість поспілкуватися в невимушеній обстановці та, звичайно, завжди якісну продукцію.

Від свого імені бажаємо компанії «ВМ Україна» побільше цікавих проектів, надійних партнерів, успіху і процвітання бізнесу.