RU UK

Співробітники «Призма Енерджи Груп» пройшли курси від «Шнейдер Електрик Україна»

У грудні 2017 року співробітники компанії «Призма Енерджи груп» пройшли навчальні курси в центрі навчання «Шнейдер Електрик Україна».

Наша компанія прагне відповідати світовим тенденціям і йде в ногу з технічним прогресом в промисловій сфері. Для того, щоб випускати тільки якісну продукцію, «Призма Енерджи Груп» веде активну політику по навчанню та підвищенню кваліфікації свого персоналу.

У грудні 2017 року в Києві центр навчання «Шнейдер Електрик Україна» провів освітні курси «Середовище програмування контролерів «SoMachine» і контролери «Machine Struxure». Навчальний курс тривав 4 дні, в рамках програми навчання були проведені ряд лекцій і практичних занять, присвячених висвітленню особливостей програмного рішення «SoMachine» і тестування нових можливостей на «реальному залізі».

Програма курсу включила роботу з проектом «SoMachine» – програмне рішення для розробки, настройки та введення в експлуатацію обладнання в єдиному програмному середовищі, включаючи логічні елементи, управління рухом, ЧМІ і пов’язані з ними функції автоматизації мережі. Були розглянуті особливості розробки, підтримувані контролери, можливості режиму Online, можливість багатозадачності, мови програмування (стандарт IEC 61131-3), бібліотеки (вивчення елементів, візуалізація, створення власної бібліотеки) і промислові мережі (настройка комунікаційних портів, основні принципи та конфігурація «CANOpen» і «Modbus»).

Також були розглянуті апаратні засоби контролерів «Machine Struxure»: M258, M241, M251; модулі TM5 і TM7, HMISCU.

Наші співробітники успішно пройшли навчальну програму і отримали сертифікати.