RU UK

Участь у I Міжнародному господарському форумі

Компанія «Призма Енерджи Груп» взяла участь у І Міжнародному господарському форумі, який проходив в м. Яремче.

У лютому цього року в м. Яремче проводився I Міжнародний господарський форум «Смарт-місто і екосистема» і ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України». Участь у форумі взяли близько 400 компаній, серед яких і «Призма Енерджи Груп».

I Міжнародний господарський форум I Міжнародний господарський форум у Яремче

 

Метою форуму стало об’єднання потенціалу його учасників для вирішення ключових питань, які є актуальними в наш час в рамках екологічної сфери і вимагають прийняття швидких і ефективних рішень.

Учасники, серед яких були присутні представники асоціацій водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн, обговорили питання особливостей оплати комунальних служб, формування платіжних документів, також були дискусії щодо інфраструктури міст, подолання кризових явищ в області ЖКГ. Велика увага була приділена питанню рівня кваліфікації працівників даної області і його підвищення.

 

«Призма Енерджи Груп» на форумі «Призма Енерджи Груп» на форумі в Яремче

В рамках конференції були проведені «круглі столи», семінари та зустрічі з експертами, метою яких була розробка єдиної концепції відносин в сфері житлово-комунальних послуг, створення необхідних умов для залучення інвестицій з метою розвитку галузі.

Під час роботи конференції традиційно проводилася галузева виставка технологій та обладнання, на якій була презентована продукція для водопостачання, водовідведення, теплопостачання та енергозбереження. Учасники отримали можливість познайомитися з новітніми розробками і технологіями фірм експонентів, обмінятися досвідом і встановити ділові контакти.