RU UK

Участь у семінарі Unitronics і Wonderware

27 березня 2018 року в Харкові відбувся семінар Unitronics і Wonderware, в якому взяла участь і наша компанія «Призма Енерджи Груп».

«Призма Енерджи Груп» на семінарі Unitronics і Wonderware

У цьому році в Харкові в Premier Palace Hotel Kharkiv відбувся семінар від компаній:

  1. Unitronics, яка зовсім недавно на ринку ПЛК, але, тим не менш, логічні контролери з вбудованими HMI, які вона виробляє і проектує, відповідають найвищим вимогам.
  2. Wonderware, яка вважається лідером на ринку програмних рішень для управління операціями в режимі реального часу.

Семінар проводився для всіх профільних фахівців в сфері програмних рішень: фахівців з автоматики (програмування і обслуговування ПЛК) та КВПтА, інженерів з автоматизації, АСУ ТП, КВП. В рамках семінару було представлено новий підхід програмування контролерів, також розглядалися шляхи зниження витрат часу і фінансів при використанні сучасних ПЛК.

Програма семінару включала повний огляд лінійки контролерів, який провели провідні фахівці компанії «Клінкманн Україна», були представлені приклади успішних впроваджень. Також на семінарі були розглянуті управління технологічними процесами (InTouch, ITME, System Platform) і управління виробничої інформацією (Historian, System Platform, MES).

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з основними рішеннями і підходами для HMI і SCADA, які були представлені компанією Wonderware. Ще лідером програмних рішень були продемонстровані рішення для цифровізації виробництва і управління бізнес-процесами.