RU UK

Виготовлення обладнання для ЦОД і серверних

Одним із завдань електрощитового заводу є виготовлення обладнання систем харчування високої готовності та надійності для центрів обробки даних (ЦОД), серверних приміщень, комутаційних вузлів.

Електрощитовий завод - виготовлення обладнання

 

За завданням заводу-виготовлювача нами виробляються шафи байпасу для ДБЖ таких відомих брендів: «APC», «Eaton», «Legrand», «Delta», «Emerson», шафи автоматичного введення резерву (АВР) для підключення резервного генератора або альтернативної лінії живлення, шафи розподілу харчування для серверних шаф, систем прецизійного кондиціонування.

Виготовлення обладнання

Також можливе виготовлення батарейних шаф або стелажів з встановленими запобіжниками захисту батарей, сполучними проводами і перемичками.

Нами відпрацьовані схемні рішення, що дозволяють виводити в байпас, відключати, і демонтувати ДБЖ без відключення живлення навантаження. Використання високоякісних апаратів і компонентів забезпечують високу надійність обладнання. Обладнання, що випускається, проходить заводські випробування. За запитом співробітники компанії можуть здійснити шеф-монтаж нашого обладнання на об’єкті замовника.