RU UK

Виконано проект з альтернативної енергетики

Фахівцями компанії «Призма Енерджи Груп» в минулому році був виконаний ще один проект в сфері альтернативної енергетики, який полягав в проектуванні, установці і введенні в експлуатацію гібридної сонячної електростанції в приватному будинку Харківської області.

Як і всі інші станції, встановлені нашою компанією, дана має дозвіл на генерацію за «зеленим тарифом». Станція функціонує за наступним алгоритмом: якщо присутнє зовнішнє енергопостачання робота здійснюється в мережевому режимі, при цьому потужність генерується і за рахунок фотопанелей, які встановлені на покрівлі будинку. У періоди, коли сонячна активність особливо інтенсивна, виникають надлишки потужності, які скидаються в магістральну електромережу.

Передбачені аварійні випадки, в разі яких здійснюється перехід станції в автономний режим роботи, електропостачання проводиться через інвертор АКБ, блок акумуляторів якого встановлений в спеціальному герметичному металевому корпусі, де передбачені системи, що забезпечують примусову вентиляцію і автоматичний розлив води по елементам. Підзарядку інвертора забезпечують сонячні панелі, а облік генерації – багатотарифний лічильник.