RU UK

Виставка «Енергетика в промисловості – 2017»

З 7 по 9 листопада на території Міжнародного виставкового центру в місті Київ пройшла XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2017».

Виставка пройшла під прапором «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Організатори Міжнародного форуму – Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міжнародний виставковий центр.

ТОВ «Призма Енерджи Груп», будучи інжиніринговою компанією і надаючи свої послуги відразу в декількох сегментах енергетики, відвідала цей захід з метою встановлення партнерських відносин із зацікавленими компаніями, обговорення взаємодії зі своїми партнерами, такими як ТОВ «Шнейдер Електрик Україна», ТОВ «ВМ Україна», ДП «Ітон Електрик», і, безумовно, пошуку нових клієнтів.

«Енергетика в промисловості - 2017», м. Київ

Міжнародний форум було поєднано з виставкою, присвяченою питанням впровадження альтернативних джерел енергії та енергозберігаючих технологій, а також модернізації інженерних мереж.

Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості - 2017»

Даний захід в повній мірі відобразив основну світову тенденцію – прагнення кожного як приватного споживача, так і транснаціональних компаній до енергоефективності та грамотного розподілу ресурсів.