RU UK

Завершено будівництво елеватора – ТОВ «Вовчанський КХП»

У рамках інвестиційоної програми у 2019 році під керівництвом ГК «Agromino» було запущено будівництво нового елеватора на території ТОВ «Вовчанський КХП». Реалізацією проекта займалася компанія «Призма Енерджи Груп».

На першому етапі співробітництва фахівці «Призма Енерджи Груп» виконали технічний аналіз і коригування наданої проектної документації. У результаті була здійснена повна переробка існуючого проекту елеватора. Завдяки такому рішенню технологічне обладнання, придбане для будівництва, співпало з новими проектними рішеннями. Роботи по проектуванню велися у режимі паралельного процесу з будівництвом і створенням автоматичної системи управління.

Виконано будівництво елеватора – ТОВ «Вовчанський КХП» Завершення будівництва елеватора – ТОВ «Вовчанський КХП»

Також наша компанія займалася виготовленням шаф управління, контролерних шаф, установок компенсації реактивної потужності; розробкою програмного забезпечення і системи термометрії. Окремої уваги заслуговує виконання електромонтажних і пусконалагоджувальних робіт.

Налагоджена робота зі всіма учасниками будівництва, співробітництво з перевіреними виконавцями робіт і досвід реалізації подібних задач дозволили виконати даний проект вчасно та у повному обсязі.