RU UK

Prisma Energy Group

Наша мета – впровадження актуальних іекономічно зважених рішень у всі області виробництва та життєдіяльності людини для досягнення максимального результату. Ми поставляємо смарт-технології, створені провідними професіоналами.

Проектування
Проектування Проектування
Електрощитовий завод
Електрощитовий завод Від щитків освітлювальних ЩО і постів розподільних ПР до головних розподільних щитів ГРЩ на струми в кілька тисяч ампер
Автоматизація
Автоматизація Рішення від часткової автоматизації окремих машин і операцій до комплексної автоматизації заводів і підприємств
Сонячні електростанції
Сонячні електростанції Рентабельні та економічні рішення по підбору та установці сонячних електростанцій на вашому об'єкті.
Теплові насоси
Теплові насоси Оптимальне рішення задач, пов'язаних з роботою і технологіями тепловых (у тому числі геотермальних) насосів .
Зарядні станції
Зарядні станції Наша компанія виконує монтаж зарядних станцій та видає індивідуальний сертифікат на станцію згідно зі стандартом Z.E. READY.
Сонячні колектори
Сонячні колектори Підбір та встановлення сонячних колекторів (геліоколекторів) на об'єктах різної складності, виходячи з ваших потреб.
Системи опалення
Системи опалення Реалізація систем опалення для промислових підприємств, приватних будинків, присадибних господарств, міських об'єктів.
Насосні станції
Насосні станції Впровадження гідротехнічого обладнання – насосних станцій – на об'єктах промислового значення.