RU UK

Кваліфікація фахівців

Компанія «Autonics»

Компанія «Autonics» - сертифікатОтримано сертифікат компанії «Autonics». Технічний директор «Призма Енерджи Груп» Санвел Восканян успішно пройшов курс навчання на тему «Контролери, привідна техніка, HMI, автоматизація процесів» виробництва «Autonics».

Продукція компанії «Autonics» відзначена міжнародними сертифікатами якості ISO9001, UL, CE, RoHS і ін., і експортується більш ніж в 100 країн світу.

 

Компанія «Schneider Electric»

Компанія «Schneider Electric» - сертифікат Сертифікат «Schneider Electric»

 

У своєму прагненні відповідати світовим тенденціям і бажанні випускати тільки якісну продукцію «Призма Енерджи Груп» веде активну політику в сфері навчання і підвищення кваліфікації своїх співробітників.

У 2016 році інженери нашої компанії успішно пройшли навчання в області приводної техніки виробництва Schneider Electric. Навчання було організовано через вихід на ринок принципово нового продукту – перетворювачів частоти серії Altivar Process.

Altivar Process – нова серія перетворювачів частоти компанії Schneider Electric, що дозволяє забезпечити якісне управління двигунами практично у всіх галузях промисловості.

Серія Altivar Process складається з двох лінійок перетворювачів частоти:

  • ATV600: механізми для роботи з рідинами і газами, має всі функції управління відповідними технологічними процесами і сфокусований на енергозбереженні.
  • ATV900: забезпечує максимальну ефективність технологічного обладнання, володіє чудовими прикладними алгоритмами управління і комунікаційними можливостями. Залежно від пропонованих вимог, пропонуються перетворювачі частоти настінного або підлогового виконання, а також комплектні системи управління зі ступенями захисту IP 21, IP 23, IP 54 і IP 55.

Сертифікати були отримані нашими провідними фахівцями з приводної техніки, а саме:

  • Шуліка Анатолій, керівник відділу електроприводу;
  • Восканян Санвел, технічний директор.

 У 2003 році Прийдак Олексій, комерційний директор і власник ТОВ «Призма Енерджи Груп»,  пройшов курс “Експлуатація силового комутаційного обладнання 0,4 кВ (Masterpact, Compact, Multi9, Canalis).

 

 

 

ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна»

Сертифікат ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна»У зв’язку з введенням Європейським Союзом практики оцінки відповідності в нерегульованої державою області (добровільна сертифікація) замовники все частіше стали звертати увагу на наявність таких сертифікатів у компаній-виконавців. Дані вимоги пред’являються як до системи менеджменту якості підприємства, так і безпосередньо до співробітників компанії-підрядника. Дотримуючись цієї сталої тенденції «Призма Енерджи Груп» продовжує вести внутрішню політику навчання і сертифікації своїх співробітників.

Так в 2014 році успішно пройшов курс навчання Прийдак Олексій, комерційний директор і власник ТОВ «Призма Енерджи Груп». Отримано сертифікат фахівця в області систем менеджменту якості.

 

 

 

 

Компанія «Rittal – The System»

У нашій компанії діє активна політика навчання персоналу, так як ми прагнемо до того, щоб наша продукція відповідала світовим тенденціям.

У 2018 році співробітник компанії «Призма Енерджи Груп» Клименко Юрій Миколайович успішно пройшов навчання по продукції RITTAL «Ri4Power – Рішення Rittal для НКП».

Основними темами навчання стали: низьковольтні комплектні пристрої Ri4Power, шинні системи Rittal, системи з внутрішнім секціонуванням, а також програмне забезпечення Rittal.

Rittal є провідним постачальником систем розподільчих шаф, електророзподілу, контролю мікроклімату, IT-інфраструктури, а також ПО і сервісу. Компанія об’єднала в собі інноваційну продукцію і прогресивні рішення, які застосовуються в різних галузях.

 

 

 

Міністерство освіти і науки України

У січні 2005 року Прийдак Олексій, комерційний директор і власник ТОВ «Призма Енерджи Груп», пройшов курс підвищення кваліфікації в НТУУ “Київський політехнічний інститут” по программі: “Електричне обладнання фірми “Шнайдер електрик Україна”.

 

 

 

“MTI Україна”

У жовтні 2005 року  Прийдак Олексій, комерційний директор і власник ТОВ «Призма Енерджи Груп», пройшов бізнес-курс “Управління часом”.