RU UK

Про Призма Енерджі Груп

Мета Призма Енерджі Груп – внести свій вклад в розвиток суспільства через широкомасштабну діяльність в галузі енергетики. Ми створюємо цінності, дозволяючи клієнтам бути піонерами і новаторами в своїх областях бізнесу.

Ми пропонуємо:

  • Ретельне планування робіт від обстеження об’єкта до його введення в промислову експлуатацію.
  • Розробку проектів в тісному контакті з технологічними службами клієнта.
  • Виконання технічного аудиту вже наявної робочої документації.
  • Виробництво електротехнічного обладнання: шафи управління, системи автоматизації, електророзподільні системи, установки компенсації реактивної потужності.
  • Розробку спеціалізованого програмного забезпечення з використанням новітніх засобів програмування.
  • Розробку та поставку інтелектуальних енергетичних рішень на базі сонячної і теплової енергії.
  • Підготовку та навчання технічного персоналу.

Призма Енерджі Груп

Чому саме Призма Енерджі Груп?

Причина №1: Ефективність.

Наш досвід роботи в основні віхи енергетики ХХІ століття дозволяє створювати взаємозалежні інтелектуальні системи електропостачання та автоматизації. Кожен об’єкт, що розробляється нами, завжди включає в себе всі аспекти енергоефективності: від кількості споживаної енергії до оптимальної взаємодії між елементами системи (учасниками технологічного процесу). Наше програмне забезпечення дозволяє будь-якій компанії аналізувати використання ресурсів і виробничих можливостей, а також загальну ефективність обладнання в режимі реального часу для швидкого прийняття рішень.

Причина №2: Актуальність.

Постійно рухаючись вперед, у своїй діяльності ми використовуємо тільки сучасне обладнання і орієнтуємося на світову тенденцію підвищення продуктивності, ефективності, швидкості і якості виробництва. Маючи в своєму штаті сертифікованих фахівців ми здатні впровадити розумні і продуктивні технології для будь-якої області Вашого бізнесу, тим самим стираючи одвічні перепони між світами експлуатаційних технологій та інформаційних технологій, відкриваючи шлях для більш успішного управління. Наш принцип побудови технологій такий, що по суті, у будь-якого ресурсу на підприємстві тепер є свій «голос», який проливає світло на кожен аспект роботи. Тепер цінна інформація з виробничих цехів без перешкод доходить до кабінету генерального директора і дозволяє приймати тільки ефективні рішення.

Причина №3: ​​Технологічність.

Розглядаючи технологічність проекту як визначальний фактор собівартості кінцевого продукту, кожне з наших рішень ґрунтується на принципах стандартизації, уніфікації і спадкоємності. Використовуючи прості блоки в поєднанні з останніми інженерними досягненнями, ми дбаємо про те, щоб Ваш бізнес був конкурентоспроможним і економічно вигідним.