RU UK

Системи опалення

Компанія «Призма Енерджі Груп» давно працює в області прикладного опалювального обладнання. Ми реалізували десятки проектів системи опалення для промислових підприємств, приватних котеджів і будинків, присадибних господарств, об’єктів міського комунального господарства.

Системи опалення Розробка системи опалення

 

Нами розроблена система підбору оптимального співвідношення якості та ціни для всіх випадків будівництва інженерних систем.

Зокрема, для реалізації робіт з будівництва системи опалення на біомасі або перекладу з централізованого відпустки тепла на спалювання біомаси в компанії розроблені механізми оптимального підбору обладнання, закупівлі котлів на біомасі та іншої техніки, що відповідає всім можливим вимогам Замовника, як за якістю, специфіці і термінів робіт, так і за ціною, а також повного комплексу робіт з проектування, монтажу, пуску і налагодження обладнання.

Системи опалення - Prisma Energy Group

Крім цього, ми готові запропонувати і реалізувати способи опалення будівель і споруд з використанням твердого палива, включаючи альтернативні способи – теплові насоси , геліосистеми тощо.

У заключення, при можливості застосування базового енергоносія і стандартної схеми опалення ми беремося за оптимізацію витрат і зниження вартості опалення будинку або об’єкту.

 

Системи теплопостачання Теплі підлоги

Що ви отримуєте, встановлюючи системи опалення з «Призма Енерджі Груп»

  1. Безкоштовний перегляд свого об’єкта на предмет розрахунку теплових втрат, потреби в гарячій воді і складі інженерних мереж;
  2. Безкоштовні рекомендації по оптимальній схемі інженерних мереж вашого будинку, об’єкта;
  3. Безкоштовний підбір основного і допоміжного обладнання для вашого будинку або об’єкта;
  4. Безкоштовний кошторис ваших витрат на реалізацію проектів інженерних мереж;
  5. Знижки на проектні роботи при монтажі в нашій компанії;
  6. Знижки на покупку устаткування під час монтажу устаткування в нашій компанії;
  7. Знижки на виробництво пуско-налагоджувальних робіт;
  8. Річну гарантію на змонтовані інженерні мережі вашого будинку чи об’єкту;
  9. Консультації по експлуатації змонтованого обладнання протягом гарантійного терміну;
  10. Можливість укладення післягарантійного обслуговування вашого будинку або об’єкта зі значними знижками. При цьому можливий виїзд нашого фахівця протягом обвинуваченого терміну на ваш об’єкт з усуненням дефекту або форс-мажорній ситуації.