RU UK

Сертифікати

Завод «Куб-Україна»

Сертифікат - Завод «Куб-Україна»«Призма Енерджи Груп» отримала статус авторизованого партнера «Завод «Куб-Україна» – виробника електротехнічних шаф для загальнопромислового та індивідуального застосування.

Продукція «Завод «Куб-Україна» нараховує понад сорок серій і має сертифікати відповідності нормам Європейського союзу.

 

 

 

 

 

 

Компанія «Autonics»

Компанія «Autonics» - сертифікатОтримано сертифікат компанії «Autonics». Технічний директор «Призма Енерджи Груп» Санвел Восканян успішно пройшов курс навчання на тему «Контролери, привідна техніка, HMI, автоматизація процесів» виробництва «Autonics».

Продукція компанії «Autonics» відзначена міжнародними сертифікатами якості ISO9001, UL, CE, RoHS і ін., і експортується більш ніж в 100 країн світу.

 

Компанія «Schneider Electric»

Компанія «Schneider Electric» - сертифікат Сертифікат «Schneider Electric»

 

У своєму прагненні відповідати світовим тенденціям і бажанні випускати тільки якісну продукцію «Призма Енерджи Груп» веде активну політику в сфері навчання і підвищення кваліфікації своїх співробітників.

У 2016 році інженери нашої компанії успішно пройшли навчання в області приводної техніки виробництва Schneider Electric. Навчання було організовано через вихід на ринок принципово нового продукту – перетворювачів частоти серії Altivar Process.

Altivar Process – нова серія перетворювачів частоти компанії Schneider Electric, що дозволяє забезпечити якісне управління двигунами практично у всіх галузях промисловості.

Серія Altivar Process складається з двох лінійок перетворювачів частоти:

  • ATV600: механізми для роботи з рідинами і газами, має всі функції управління відповідними технологічними процесами і сфокусований на енергозбереженні.
  • ATV900: забезпечує максимальну ефективність технологічного обладнання, володіє чудовими прикладними алгоритмами управління і комунікаційними можливостями. Залежно від пропонованих вимог, пропонуються перетворювачі частоти настінного або підлогового виконання, а також комплектні системи управління зі ступенями захисту IP 21, IP 23, IP 54 і IP 55.

Сертифікати були отримані нашими провідними фахівцями з приводної техніки, а саме:

  • Шуліка Анатолій, керівник відділу електроприводу;
  • Восканян Санвел, технічний директор.

Авторизований центр навчання «Шнейдер Електрик Україна»

Авторизований центр навчання «Шнейдер Електрик Україна» - сертифікатУ 2014 році в авторизованому центрі навчання «Шнейдер Електрик Україна» був проведений ряд лекцій і практичних занять, присвячений підвищенню кваліфікації інженерів-приводчиків в області перетворювальної техніки, а саме серій ПЧ Altivar 71/61. Вирішуючи задачу локального управління механізмом, автоматизації виробничої лінії або створення комплексної автоматизованої системи управління технологічним процесом всього підприємства, дуже часто виникає необхідність в застосуванні перетворювальної техніки: пристроїв плавного пуску і/або перетворювачів частоти.

Компанія «Schneider Electric» – один з лідерів в області приводної техніки – маючи багаторічний досвід в даній сфері пропонує широкий асортимент даної продукції, здатний задовольнити потреби як найпростіших завдань (управління вентилятором), так і більш складних (підйомно-транспортне обладнання, створення системи з глибокою диспетчеризацією).

Отримання сертифікату «Електроприводи змінного струму і способи промислового контролю» ще раз підтверджує, що наша компанія здатна виконати будь-яке завдання клієнта, запропонувавши індивідуальне рішення.

ТОВ «Шнейдер Електрик Україна»

ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» - сертифікатІсторія співпраці нашої компанії з ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» бере свій початок ще в 2006 році. За роки роботи ми довели свою спроможність як інжинірингова компанія, здатна мислити нестандартно і «відчувати» ринок. Кількість реалізованих об’єктів, високий рівень наших фахівців і відкритість компанії дозволили отримати нам статус Офіційного системного інтегратора ТОВ «Шнейдер Електрик Україна».«Шнейдер Елеткрик» – світовий лідер в області автоматизації і енергетичного менеджменту. Працюючи в світі більше 180 років корпорація «Шнейдер Електрик» пропонує широкий спектр рішень, часто інноваційних, у всіх галузях життєдіяльності людини.

Тому обираючи нас, як своїх підрядників в області АСУ ТП і енергозбереження, ви отримуєте сучасні і оптимальні рішення, засновані на багаторічному досвіді тисяч провідних інженерів і фахівців у всьому світі.

На сьогоднішній момент більше 90% наших реалізацій в області автоматизації технологічних процесів реалізовано на промисловій контролерній техніці виробництва Schneider Electric.

Компанія «Siemens»

Компанія «Siemens» - сертифікатСтворення АСУ ТП – один із пріоритетних напрямків «Призма Енерджи Груп». В умовах технологій, що стрімко розвиваються, коли кожні три місяці відбувається випуск нових продуктів, дуже важливо бути в курсі останніх інновацій провідних розробників і виробників даного роду систем. Саме завдяки прагненню наших фахівців бути кращими у своїй галузі і бажанням відповідати постійно зростаючим вимогам клієнтів сьогодні ми пропонуємо зважені високотехнологічні розробки в сфері автоматизації технологічних процесів.

Яскравим прикладом такого фахівця в нашій компанії є Сиротенко Михайло, керівник департаменту Систем автоматизації. Михайло закінчив «Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка», має кандидатський ступінь і веде наукову діяльність на кафедрі «Автоматизації та комп’ютерно-орієнтованих технологій».

Є ідеологом і розробником програмного продукту «Smart Route», в першу чергу орієнтованого на створення принципово нової системи автоматизації сучасних елеваторних комплексів.

У червні 2017 року Сиротенко Михайло успішно пройшов «Базовий курс навчання зі створення HMI на новій програмній платформі – TIA Portal» виробництва компанії «Siemens». Отримання даного сертифікату зміцнює наші позиції на ринку сучасних інженерних систем і розширює наші можливості в наданні комплексних рішень.

Кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника I-ої категорії

Кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника I-ої категоріїПропонуючи максимально повний комплекс робіт на ринку, ми продовжуємо розвивати і посилювати всі необхідні напрямки в області електротехніки та альтернативної енергетики. Так в рамках програми розвитку проектного бізнесу Шуліка Анатолій – керівник відділу електроприводу «Призма Енерджи Груп» – отримав кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника I-ої категорії.

Згідно постанови №148 від 27.02.2012 з 19 березня 2012 року ліцензія на проектування (проектні роботи) для підприємств, що займаються будівельною діяльністю скасована. Для інженерів-проектантів існує індивідуальна обов’язкова сертифікація, без якої неможливо виконувати проектні роботи в сфері будівництва.

Успішне співробітництво Анатолія з нашою компанією триває вже більше восьми років. За його плечима понад 200 реалізованих проектів; закінчивши Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, він отримав кваліфікацію інженера в галузі електроніки та телекомунікацій.

Ми вітаємо Анатолія з черговим кроком на шляху професійного зростання і сподіваємося, що його співпраця з нашою компанією і надалі буде успішною.

Також ми впевнені, що тільки постійне вдосконалення своїх навичок і умінь дозволить нам забезпечити випуск сучасних якісних інженерних рішень.

ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна»

Сертифікат ТОВ «ТЮФ Рейнланд Україна»У зв’язку з введенням Європейським Союзом практики оцінки відповідності в нерегульованої державою області (добровільна сертифікація) замовники все частіше стали звертати увагу на наявність таких сертифікатів у компаній-виконавців. Дані вимоги пред’являються як до системи менеджменту якості підприємства, так і безпосередньо до співробітників компанії-підрядника. Дотримуючись цієї сталої тенденції «Призма Енерджи Груп» продовжує вести внутрішню політику навчання і сертифікації своїх співробітників.

Так в 2014 році успішно пройшов курс навчання Прийдак Олексій, комерційний директор і власник ТОВ «Призма Енерджи Груп». Отримано сертифікат фахівця в області систем менеджменту якості.

 

 

 

 

 Компанія «Шнейдер Електрик Україна»

 Компанія «Шнейдер Електрик Україна» - сертифікат (Дмитренко Владислав)  Компанія «Шнейдер Електрик Україна» - сертифікат (Сиротенко Михайло)

Компанія «Призма Енерджи груп» йде в ногу з технічним прогресом в промисловій сфері і щоб виготовляти тільки якісний продукт, ми ведемо активну політику по навчанню та підвищенню кваліфікації нашого персоналу.

У грудні 2017 року, наші співробітники Дмитренко Владислав і Сиротенко Михайло пройшли освітні курси «Середовище програмування контролерів SoMachine і контролери Machine Struxure» від компанії «Шнейдер Електрик Україна» та отримали сертифікати.

Компанія «Rittal – The System»

Компанія «Rittal – The System» - сертифікат

У нашій компанії діє активна політика навчання персоналу, так як ми прагнемо до того, щоб наша продукція відповідала світовим тенденціям.

У 2018 році співробітник компанії «Призма Енерджи Груп» Клименко Юрій Миколайович успішно пройшов навчання по продукції RITTAL «Ri4Power – Рішення Rittal для НКП».

Основними темами навчання стали: низьковольтні комплектні пристрої Ri4Power, шинні системи Rittal, системи з внутрішнім секціонуванням, а також програмне забезпечення Rittal.

Rittal є провідним постачальником систем розподільчих шаф, електророзподілу, контролю мікроклімату, IT-інфраструктури, а також ПО і сервісу. Компанія об’єднала в собі інноваційну продукцію і прогресивні рішення, які застосовуються в різних галузях.