RU UK

Сертифікати

Компанія «Шнейдер Електрик»

Історія співпраці нашої компанії з ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» бере свій початок ще в 2006 році. За роки роботи ми довели свою спроможність як інжинірингова компанія, здатна мислити нестандартно і «відчувати» ринок. Кількість реалізованих об’єктів, високий рівень наших фахівців і відкритість компанії дозволили отримати нам статус Офіційного системного інтегратора ТОВ «Шнейдер Електрик Україна».«Шнейдер Елеткрик» – світовий лідер в області автоматизації і енергетичного менеджменту. Працюючи в світі більше 180 років корпорація «Шнейдер Електрик» пропонує широкий спектр рішень, часто інноваційних, у всіх галузях життєдіяльності людини.

Тому обираючи нас, як своїх підрядників в області АСУ ТП і енергозбереження, ви отримуєте сучасні і оптимальні рішення, засновані на багаторічному досвіді тисяч провідних інженерів і фахівців у всьому світі.

На сьогоднішній момент більше 90% наших реалізацій в області автоматизації технологічних процесів реалізовано на промисловій контролерній техніці виробництва Schneider Electric.

Нагороди:

Кращий старт 2018 Найкращий продавець каналу

За результатами 2018 року ТОВ «Призма Енерджі Груп» отримало нагороду від компанії «Schneider Electric» «Кращий старт 2018».

У 2020 році нами була отримана нагорода «Найкращий продавець каналу 2020», як компанія, що показала найкращий результат у закупках обладнання автоматизації серед системних інтеграторів «Schneider Electric» в Україні.

Сертифікати:

Сертификат «Шнейдер Электрик» Сертификат «Шнейдер Электрик »

Завод «Куб-Україна»

Сертифікат - Завод «Куб-Україна»«Призма Енерджи Груп» отримала статус авторизованого партнера «Завод «Куб-Україна» – виробника електротехнічних шаф для загальнопромислового та індивідуального застосування.

Продукція «Завод «Куб-Україна» нараховує понад сорок серій і має сертифікати відповідності нормам Європейського союзу.

 

 

 

 

 

 

Авторизований центр навчання «Шнейдер Електрик Україна»

Авторизований центр навчання «Шнейдер Електрик Україна» - сертифікатУ 2014 році в авторизованому центрі навчання «Шнейдер Електрик Україна» був проведений ряд лекцій і практичних занять, присвячений підвищенню кваліфікації інженерів-приводчиків в області перетворювальної техніки, а саме серій ПЧ Altivar 71/61. Вирішуючи задачу локального управління механізмом, автоматизації виробничої лінії або створення комплексної автоматизованої системи управління технологічним процесом всього підприємства, дуже часто виникає необхідність в застосуванні перетворювальної техніки: пристроїв плавного пуску і/або перетворювачів частоти.

Компанія «Schneider Electric» – один з лідерів в області приводної техніки – маючи багаторічний досвід в даній сфері пропонує широкий асортимент даної продукції, здатний задовольнити потреби як найпростіших завдань (управління вентилятором), так і більш складних (підйомно-транспортне обладнання, створення системи з глибокою диспетчеризацією).

Отримання сертифікату «Електроприводи змінного струму і способи промислового контролю» ще раз підтверджує, що наша компанія здатна виконати будь-яке завдання клієнта, запропонувавши індивідуальне рішення.

Кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника I-ої категорії

Кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника I-ої категоріїПропонуючи максимально повний комплекс робіт на ринку, ми продовжуємо розвивати і посилювати всі необхідні напрямки в області електротехніки та альтернативної енергетики. Так в рамках програми розвитку проектного бізнесу Шуліка Анатолій – керівник відділу електроприводу «Призма Енерджи Груп» – отримав кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника I-ої категорії.

Згідно постанови №148 від 27.02.2012 з 19 березня 2012 року ліцензія на проектування (проектні роботи) для підприємств, що займаються будівельною діяльністю скасована. Для інженерів-проектантів існує індивідуальна обов’язкова сертифікація, без якої неможливо виконувати проектні роботи в сфері будівництва.

Успішне співробітництво Анатолія з нашою компанією триває вже більше восьми років. За його плечима понад 200 реалізованих проектів; закінчивши Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, він отримав кваліфікацію інженера в галузі електроніки та телекомунікацій.

Ми вітаємо Анатолія з черговим кроком на шляху професійного зростання і сподіваємося, що його співпраця з нашою компанією і надалі буде успішною.

Також ми впевнені, що тільки постійне вдосконалення своїх навичок і умінь дозволить нам забезпечити випуск сучасних якісних інженерних рішень.

Компанія «Призма Енерджі груп» йде в ногу з технічним прогресом у промисловій сфері і щоб виробляти лише якісний продукт, ми ведемо активну політику щодо навчання та підвищення кваліфікації нашого персоналу.