RU UK

Відгуки

ТОВ «Ланнівська МТС»

ТОВ «Ланнівська МТС» - відгукРекомендаційний лист від «Ланнівської МТС» отримала наша компанія «Призма Енерджи Груп» після виконання комплексу робіт з будівництва комплексу з прийому, доробки та зберігання зернових культур.

Незважаючи на стислі терміни реалізації проекту, фахівці нашої компанії виконали роботи якісно і вчасно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПрАТ «НВО Дніпропрес»

ПрАТ «НВО Дніпропрес» - відгукРекомендаційний лист від ПрАТ «НВО Дніпропрес» було отримано компанією «Призма Енерджи Груп» по завершенню проекту «Розробка робочого проекту електропостачання системи управління і програмного забезпечення системи управління насосами насосно-акумуляторної станції в приміщенні ковальсько-термічного цеху».

По завершенню робіт була відзначена висока кваліфікація інженерного і керуючого персоналу нашої компанії.

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «Авіс-Україна»

ТОВ «Авіс-Україна» - відгукРекомендаційний лист від компанії ТОВ «Авіс-Україна» було отримано компанією «Призма Енерджи Груп» після завершення робіт для підприємства. Рішення по розпаралелюванню процесів дозування компонентів, які були запропоновані фахівцями нашої компанії, дозволили підвищити продуктивність комбікормового виробництва на 40%.

ТОВ «Авіс-Україна» зазначила, що всі поставлені завдання були виконані вчасно і з відмінною якістю.

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «Новакорм»

ТОВ «Новакорм» - відгукРекомендаційний лист від ТОВ «Новакорм» компанія «Призма Енерджи Груп» отримала за впровадження на виробництві замовника Smart Recipe – програмного комплексу по автоматизації технологічних процесів. Запропонований інженерно-програмний комплекс дозволив автоматизувати відразу кілька виробничих завдань, пов’язаних як із якістю продукції, що виробляється, так і з автоматизацією бізнес-процесів.

За підсумками роботи керівництво ТОВ «Новакорм» відзначає високу якість виконаних послуг і рекомендує нашу компанію як відповідального і надійного партнера.