RU UK

Автоматизація виробництва в промисловості і сільському господарстві

Автоматизація виробництва є реальністю вже сьогодні і дозволяє управляти технологічним процесом без безпосередньої участі людини. Зараз найбільш ефективна організація виробництва досягається за рахунок інтегрованих автоматизованих систем управління.

Наша компанія пропонує рішення від часткової автоматизації окремих машин або конкретних операцій технічного характеру до комплексної автоматизації виробничих ділянок на заводах і підприємствах. Фахівці нашої компанії здатні допомогти вам як в разі, якщо ви тільки збираєтесь підвищити ефективність свого виробництва, так і, якщо ви хочете модернізувати існуючу систему управління технологічними процесами.

Автоматизація виробництва Призма Енерджі Груп

Автоматизація виробництва з «Призма Енерджи Груп» – це:

Інноваційність

Системи управління, які використовуються нашою компанією при автоматизації, розроблені виключно на основі використання сучасного контролерного обладнання та програмного забезпечення для нього від провідних світових виробників: «Schneider Electric», «Siemens», «Allen Bradley» і ін.

Наш підхід дозволяє забезпечити адаптивність розроблюваних нами систем, а також забезпечити інтеграцію сучасних IT-технологій при вирішенні задач по автоматизації для найбільш складних і відповідальних процесів виробництва.

Ефективність і економічність

При впровадженні у виробництво сучасних технологій підвищується його ефективність. Якість, обсяг і економічність виробленого продукту – основні критерії ефективності будь-якого виробничого процесу на сьогоднішній день. Для одночасного поліпшення ефективності за всіма цими показниками і, особливо, економічного параметра за рахунок скорочення годин роботи персоналу, витрат сировини і чисельного зменшення комунікаційних систем, необхідні якісні рішення на рівні програмного і апаратного забезпечення.

Автоматизація виробництва – надійність і безпека

До автоматизованих систем управління пред’являються різні, в залежності від промислової галузі та виду технологічних процесів при виробництві, вимоги по надійності, безпеки праці та експлуатації обладнання. Технологічні рішення, які пропонує наша компанія, відповідають навіть найвищим з цих вимог.

При використанні нашого програмного забезпечення, оператор технологічного процесу буде отримувати інформацію про будь-якої несправності в роботі системи управління миттєво. Заміну ж нефункціонуючої вузла можна здійснювати без зупинки всього технологічного процесу.

Вибираючи нас, ви вибираєте ефективність і робите ще один впевнений крок назустріч до технологій майбутнього!