RU UK

Автоматизація в промисловості і сільському господарстві

Автоматизація в промисловості і сільському господарстві є реальністю вже сьогодні і дозволяє управляти технологічним процесом без безпосередньої участі людини. На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу вже неможливо уявити собі ефективне виробництво без інтегрованих автоматизованих систем керування (АСК ТП).

Наша компанія пропонує рішення від часткової автоматизації окремих машин і технологічних операцій до комплексної автоматизації виробничих ділянок, заводів і підприємств. Ґрунтуючись на багаторічному досвіді, фахівці нашої компанії здатні надати допомогу як у випадку, коли вам належить вдосконалити вже існуючу систему управління технологічним процесом, так і в разі, якщо ви тільки збираєтесь зробити перший крок на шляху до підвищення ефективності свого виробництва.

Автоматизація Призма Енерджі Груп

Автоматизація вашого технологічного процесу з Призма Енерджи Груп – це:

Інноваційність

Системи керування, які пропонує наша компанія, розробляються тільки на основі використання сучасного програмного забезпечення і контролерного обладнання провідних світових виробників, таких як Schneider Electric, Siemens, Allen Bradley та ін.

Даний підхід дозволяє не тільки вирішувати завдання по автоматизації найскладніших виробничих процесів, а й забезпечити гнучкість розроблюваних нами систем і високу ступінь інтеграції з сучасними IT-технологіями.

Ефективність і економічність

Однією з переваг впровадження сучасних технологій у виробництво є підвищення його ефективності. Економічність, обсяг і якість продукції, що випускається – сьогодні є основними критеріями ефективності будь-якого виробничого процесу.

Якісні рішення на рівні апаратного і програмного забезпечення дозволяють домогтися одночасного поліпшення всіх цих показників поряд зі зниженням поточних витрат, за рахунок скорочення витрат сировини, чисельності персоналу та кількості кабельно-провідникової продукції, що використовується для передачі контрольних сигналів.

Надійність і безпека

Залежно від галузі промисловості та виду технологічного процесу до автоматизованих систем керування висуваються різні вимоги по надійності і безпеці роботи обладнання. Рішення, які пропонує наша компанія, здатні задовольнити найвищим з них.

У разі виявлення будь-якої несправності в роботі системи керування оператор технологічного процесу миттєво отримує інформацію про пошкоджений вузол, заміна якого здійснюється без зупинки технологічного процесу в цілому.

Обираючи нас, ви обираєте ефективність і робите ще один впевнений крок назустріч технологіям майбутнього!