RU UK

Делегація «Призма Енерджи Груп» на виставці «SPS Drives 2018»

У рамках проведення 28-ої Міжнародної виставки та конференції з систем та елементів автоматизації SPS Drives 2018» (Німеччина) фахівці «Призма Енерджи Груп» спільно з компанією «ВМ Україна», м. Київ – офіційного дистриб’ютора в Україні компанії «Weidmuller GmbH» – ознайомилися з останніми світовими досягненнями в області автоматизації і робототехніки.

Виставка була присвячена різноманітним варіантам комплексної автоматизації з особливою увагою до «Індустрії 4.0» – технології, яка все ширше входить в поняття «сучасна автоматизація». У заході взяли участь понад півтори тисячі учасників: 1087 – з Німеччини та 544 учасника з інших країн Європи. При цьому кількість відвідувачів виставки в 2018 році досягла рекордної цифри – 65 700 осіб прийшли подивитися на новинки «Індустрії 4.0», і в їх числі представники «Призма Енерджи Груп».

Концепція виставки дозволила всім бажаючим ознайомитися зі спектром інтелектуальних і цифрових засобів автоматизації – від простих датчиків до інтелектуальних рішень, які в майбутньому стануть основою повністю оцифрованого промислового світу. Фахівці нашої компанії отримали можливість не тільки подивитися на технологічні рішення різних виробників, але і обговорити їх з компаніями-виробниками, щоб знайти оптимальне рішення для впровадження новітніх технологій у проектах «Призма Енерджи Груп».

Висловлюємо свою подяку компанії «ВМ Україна» за цікаву та пізнавальну екскурсію до області високотехнологічних рішень у сфері автоматизації і привітний прийом у Німеччині. Ми впевнені, що отриманий позитивний досвід ще сильніше зміцнить наші партнерські відносини і дасть можливість надати найбільш передові інженерні системи кінцевому користувачеві.