RU UK

Модернізація САУ на Балівському елеваторі

Весною 2020 року компанія «Призма Енерджи Груп» підписала контракт на повну модернізацію системи автоматичного управління Балівським елеватором.

Об’єкт: Балівський елеватор
Локалізація: Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, с. Партизанське
Технічні показники: Доступні за посиланням

 

Основними задачами даної модернізації стали підвищення безпеки, скорочення виробничих та експлуатаційних витрат підприємства, а також виключення помилок виробництва, пов’язаних із людським фактором.

Проект реалізовано з використанням сучасної техніки «Schneider Electric».

В об’єм контракту увійшли:

  • Технічний аналіз і коригування наданої проектної документації;
  • Виготовлення обладнання – 34 панелі управління;
  • Електромонтажні роботи;
  • Розробка програмного забезпечення;
  • Пусконалагоджувальні роботи.

Технічні характеристики:

Об’єкт до почтаку робіт​​

До модернізації системи автоматичного управління До модернізації системи автоматичного управління До модернізації системи автоматичного управління

Об’єкт після виконання робіт​​​

Модернізація системи автоматичного управління Модернізація системи автоматичного управління Модернізація системи автоматичного управління

Варто зазначити, що складність реалізації проекту полягала не тільки в необхідності проектування і виготовлення обладнання з урахуванням вже існуючих частин системи управління, а й у неможливості тривалого простою підприємства.

Балівський елеватор із заробленою роками позитивною репутацією є дуже затребуваним підприємством у своєму регіоні, і було вельми важливо зберегти саме такий стан речей.

Так, завдяки налагодженій роботі кервництва підприємтва, його технічного персоналу і наших фахівців, задача по модернізації системи автоматичного управління була виконана у повному обсязі та у встановлені терміни.