RU UK

Модернізація системи опалення

Фахівці «Призма Енерджи Груп» успішно завершили проект по модернізації системи опалення в приватному будинку в м. Харкові.

Об’єкт: Приватний будинок
Локалізація: Харківська область, м. Харків
Технічні показники: теплоакумулятор ТАО-320-180 фірми «Альтеп» ємністю 320 літрів

 

Теплогідравлічна схема

Нашою компанією була модернізована система опалення в приватному будинку, в якому джерело тепла було представлено системою з двох котлів:

  • основний – твердопаливний 15-ти кіловатний котел «Альтеп» КТ-1Е 15;
  • резервний – твердопаливний 9-ти кіловатний електрокотел «Protherm» версія 9К.
Бак непрямого нагріву Буферна ємність Вихід з котла

 

В рамках модернізації нашими фахівцями були встановлені теплоакумулятор ТАО-320-180 фірми «Альтеп» ємністю 320 літрів, автоматика управління, рециркуляція теплоносія з підтримкою температури на вході і невелика гідрострілка.

В результаті була досягнута економія – 300 літрової ємності вистачає на три доби роботи, після чого автоматично включається електрокотел (одного підкидання дров на добу достатньо).Вузол стрілки змішання і бойлера

Система повністю автономна, захищена від перевищення тиску (по температурі захист не встановлювався). Температура в системі регулюється автоматично по датчику навколишнього середовища, електрокотел автоматично включається при зниженні температури повітря в кімнаті. Встановлено бойлер непрямого нагріву 150 л болгарської фірми «TECY».

Котел повністю автоматичний, подача повітря – по температурі подачі регулюється частотником. Також була встановлена ​​сонячна станція, а в схемі передбачена установка теплового насоса.

Вузол регулювання температури радіаторів Вузол теплої підлоги Valtec