RU UK

Молочно-виробничий комплекс «Катеринославський», елеватор

Взимку 2017 року був введений в експлуатацію Елеваторний комплекс «Катеринославський». Даний проект був реалізований в рамках збільшення потужностей зберігання зернових МВК «Катеринославський» і буде використаний як для власних потреб підприємства, так і для надання послуг зберігання зерна стороннім підприємствам.

Об’єкт: «Молочно-виробничий комплекс« Катеринославський », елеватор
Локалізація: Дніпровська область, Дніпровський район, сільська рада Чумаківська
Технічні показники: Обсяг одночасного зберігання – 30 тис. тонн

 

Група компаній ТОВ «Призма Енерджи Груп» і ТОВ «Дема» (м. Дніпро) виконували весь комплекс робіт: виготовлення обладнання, написання спеціалізованого програмного забезпечення, електромонтажні роботи (ТОВ «Дема») і пусконалагоджувальні роботи.

Роботи велися в дуже стислі терміни, тому що на одному з етапів будівництва замовник був змушений змінити підрядника, який виконував монтаж технологічного обладнання. Тому будівництво елеватора було розраховано виходячи з умов точкового виконання робіт: всі підрядні організації були змушені коригувати свої дії щодня, тим самим проводячи багато роботи паралельно.

Роботи на МВК «Катеринославський» Обладнання на МВК «Катеринославський»

В якості основного бренду, застосованого для виготовлення електрощитового обладнання та системи автоматизації елеватора, був обраний «Schneider Electric». Стандартно були використані тільки промислові серії апаратів.

Електрощитове обладнання на МВК «Катеринославський»

На даному підприємстві був успішно впроваджений інноваційний програмний продукт «Призма Енерджи Груп» – Prisma GRANARY. Реалізовані такі функції як запуск маршруту за принципом «точка-точка», можливість симуляції положень засувок, розширений журнал дій оператора і т.п. Більш докладно про Prisma GRANARY можна дізнатися у нас на сайті.

Рішення для «Авіс Україна»

Також була впроваджена унікальна функція «Оптимізація маршрутів слідування продукту». Інтелектуальна система Prisma GRANARY дозволяє, при наявності декількох рівнозначних способів проходження продукту, обрати оптимальний варіант по пріоритетним критеріям для оператора: економічність, надійність, «останній запущений» і т.п. Таким чином, оператор отримує можливість мінімізувати споживання електричної енергії та час простою технологічного обладнання без додаткових капіталовкладень.