RU UK

РУНН-0,4 кВ для ТОВ «Сєвєродонецький Азот»

Відразу після святкування нового дві тисячі сімнадцятого року, а саме 3 січня, наша компанія відвантажила низьковольтний розподільний пристрій РУНН-0,4 кВ для ТОВ «Сєвєродонецький Азот».

РУНН-0,4 кВ було розроблено і виготовлено в рамках проекту «Когенераційна установка для вироблення електричної енергії і технологічної пари потужністю 2 х 12,9 МВт». РУНН-0,4 кВ складається з семи панелей: дві вступних, секційна і чотири розподільних панелі (по дві на кожне введення).

Технічні характеристики

Струм збірних шин Напруга мережі Напруга управління Габаритні розміри, В х Ш х Г
2000 А 380-400 В 220 В 2000 х 5600 х 600 мм

 

Низковольтное распределительное устройство РУНН-0,4 кВ для ООО «Северодонецкий АЗОТ» Низковольтное распределительное устройство РУНН-0,4 кВ Низковольтное распределительное устройство

Основні застосовані комплектуючі виробництва «Schneider Electric». Вступні і секційні автоматичні вимикачі повітряні типу викочування. Пристрій автоматичного введення резерву (АВР) зібрано з використанням багатофункціонального програмованого реле «Zelio Logic» виробництва «Schneider Electric». Дане виконання АВР, засноване на наборі відпрацьованих, уніфікованих проектних рішень, необхідних для оптимальної (спрощеної) розробки ПКУ, використовується нашими фахівцями вже протягом більше 8 років.

Роботи для ТОВ «Сєвєродонецький Азот»

Одним з принципових вимог замовника по збірці РУНН-0,4 кВ був вибір елементів кріплення в розбірних електричних контактах сполук. Дана вимога була нами виконана, тому що всі стандартні рішення «Призма Енерджи Груп» по збірці ПКУ відповідають німецькому стандарту DIN 6796. Зокрема, стандарт DIN 6796 зобов’язує застосовувати елементи кріплення класу міцності не менше 8.8. Це пов’язано з тим, що при менших класах міцності на поверхні гайок, при взаємодії з тарельчатой ​​пружиною, можливе утворення виїмок, які приведуть до зниження її пружинних якостей (надійність електричного з’єднання).

Пристрій РУНН-0,4 кВ Розробка пристрою РУНН-0,4 кВ

 

РУНН-0,4 кВ введена в експлуатацію в лютому 2017 року. За весь термін роботи даного виробу нами не отримано жодних рекламацій.