RU UK

Завершено проект для спорткомплексу «Схід»

Фахівці компанії «Призма Енерджи Груп» в рамках роботи на спортивно-оздоровчому комплексі «Схід» здійснили реконструкцію твердопаливної котельні.

Для спорткомплексу «Схід» нашою компанією було виконано комплекс робіт, який включив не тільки проектування плану реконструкції, а й поставку обладнання, його монтаж і подальше налагодження.

Метою реконструкції стало збільшення встановленої потужності з впровадженням контуру ГВП. Робота полягала в розподілі різних груп тепла, в результаті була спроектована твердопаливна котельня, яка забезпечує теплом “Купол” (приміщення, в якому проходять тренування взимку) і спортзал, а також вона забезпечує гарячим водопостачанням готель і сауну.

Пізніше наші фахівці спроектували і успішно запустили в експлуатацію другу чергу котельні. Це дозволило спорткомплексу збільшити потужність тепла, яке подається в “Купол”, організувати приготування гарячої води та забезпечити її подачу в готель, організувати резервні лінії по переведенню тепла від котлів на теплопостачання. Джерелом тепла виступає котел, загальнокотельне обладнання і димова труба.

Вся система автоматики і управління була виготовлена ​​в цеху «Призма Енерджи Груп» на обладнанні «Schneider Electric». Ще до початку минулого року всі роботи по проекту були завершені і котельня запущена в роботу на твердому паливі. Котельня до сьогоднішнього дня працює без зауважень.

У перспективах передбачається подальша модернізація опалювальної системи: установка пелетного пальника, а також автоматизація подачі палива. Працювати над цими проектами будуть фахівці нашої компанії.